سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
11 ابزار بازاريابي شبكه هاي اجتماعي سايت تفريحي

سايت تفريحي
سايت تفريحي

 

نقش شبكه هاي اجتماعي در زندگي مردم

فيس بوك، اينستاگرام، اسنپ چت، لينكدين و توييتر ديگر به عنوان شبكه هاي اجتماعي ساده نمي باشند و نقش آن ها از ايجاد ارتباط ساده بين افراد فراتر رفته است. اين شبكه ديگر الان به عنوان اجزاي اصلي در برنامه و استراتژي بازاريابي شبكه هاي اجتماعي هر شركت قرار گرفتند.

براي استفاده بهينه از بازاريابي شبكه هاي اجتماعي بايد تكنيك ها و روش هاي آن را بدانيد. البته خيلي سخت نيست. راه هاي سياه زيادي در شبكه هاي اجتماعي وجود دارد كه شما مي توانيد استفاده كنيد كه به قول معروف، يك شبه ره صد ساله را برويد اما بايد بگوييم كه در همان يك شب ممكن است آسيب زيادي به ارزش سايت يا صفحه اجتماعي شما وارد كه غير قابل جبران خواهد بود.

بازاريابي شبكه هاي اجتماعي

در اين مقاله ، ما قصد داريم ۸ ابزار بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي را به شما در گسترش برندتان كمك مي كند معرفي كنيم. البته اين ابزارها معرفي ما نمي باشد، بلكه توسط متخصصان اين حوزه تاييد و معرفي گرديده است.

۸ ابزار  بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي

1- وب سايت كاربردي BuzzSumo: رقيبان خود را زير نظر بگيريد

شبكه هاي اجتماعي يك بازار كاملا آزادي است كه شما و رقبايتان به راحتي و بدون هيچگونه محدوديتي مي توانيد در آن براي بدست مشتريان يكسان به رقابت بپردازيد.

براي اينكه بتوانيد استراتژي بازاريابي شبكه هاي اجتماعي، شما نياز داريد كه برنامه و استراتژي رقباي خود را به درستي بدانيد. آن ها چه محتوايي پست مي كنند؟ چه پاسخي از مخاطبان وكاربران خود دريافت مي كنند؟ چگونه مخاطبان خود را جذب مي كنند؟

بازاريابي شبكه هاي اجتماعي

همه اين سوال ها مهم هستند و البته پاسخ به آن ها مهم تر است. براي يافتن پاسخ چنين سوالاتي بهترين ابزار، ابزار BuzzSumo است. اين ابزار، به شما اين امكان را مي دهد كه بتوانيد بهترين بلاگ ها و پست هاي مرتبط با كلمه هاي كليدي مرتبط با كسب و كار خود را پيدا كنيد. با استفاده از اين ابزار شما به راحتي مي توانيد نيازهاي كاربران و مخاطبان خود را بدست بياوريد در واقع يك ديدي به شما ارائه مي دهد.

بازاريابي شبكه هاي اجتماعي

2- وب سايت NOD3x براي پيدا كردن مخاطب هاي هدف

اگر شما نتوانيد ارتباط مناسبي با كاربران هدف خود بر قرار كنيد، بازاريابي شبكه هاي اجتماعي شما غيرمفيد خواهد بود. براي همين شما بايد بتوانيد كه كاربران هدف خود را به درستي شناسايي كرده و با آن ها ارتباط برقرار كنيد، چون اين افراد تنها كساني هستند كه مي توانند به رشد كسب وكار شما كمك كنند.

NOD3x يك ابزاري است كه در شناسايي دقيق كاربران هدف و ارتباط با آن ها به شما كمك بسياري مي كند.  اين ابزار، يك آماري از نوع افرادي كه به محتواي شما علاقه مند هستند ارائه مي كند و از اين رو شما خيلي راحت مي توانيد با تحليل اين آمار به كاربران و مخاطبان هدف خود دست پيدا كنيد.

يكي از مزيت هايي كه در اين ابزار وجود دارد و مناسب بازاريابي شبكه هاي اجتماعي مي باشد، داشتن يك برنامه زماني از آنلاين بودن افراد و بهترين موقع به اشتراك گذاري مطالب مي باشد. اين ابزار كمك بسيار بزرگي خواهد بود براي افزايش فالوور فعال اينستاگرام!

بازاريابي شبكه هاي اجتماعي

3- برنامه Social Clout براي تعيين بهترين استراتژي

براي متوجه شدن نتيجه بازاريابي شبكه هاي اجتماعي خود، بايد به تعداد لايك ها، كامنت ها و ورودي هاي از آن ها دقت كنيد. اما در واقع خيلي نمي توان به تعداد لايك ها و كامنت ها اعتماد كرد، حتي ممكن است كه تعداد لايك ها بالا باشد اما باز هم تاثيري در فروش نداشته باشد. براي همين بايد به دنبال بهترين زمان پاسخدهي در هر پستي باشيد كه منتشر مي كنيد.

Social clout ابزاري كه به شما در ايجاد استراتژي توليد محتوا و زمان بندي پست گذاري مطلب در شبكه ها كمك مي كند. در واقع بهترين زمان پست گذاري مطالب در شبكه ها را به شما نشان مي دهد.

بازاريابي شبكه اجتماعي

4- برنامه Canva فراتر از يك طراح حرفه اي

عكس ها محتواها را جذاب تر مي كنند. اين يك مساله ثابت شده است و هيچ شكي در آن نيست. محصولاتي كه با محتواي هاي جذاب با عكس و انيميشن هاي مختلف معرفي مي گردد، بيشتر از محتوا ها و محصولات فقط با متن خالي به فروش مي روند و درسئو سايت تاثير بيشتري دارد.

اين ابزار براي افرادي كه آشنايي خيلي كمي با طراحي گرافيك دارند، مفيد است و با آن مي توانند عكس و انيميشن هاي حرفه اي بسازند. هر چه شما از عكس و انيميشن هاي مرتبط بيشتري استفاده كنيد، بازاريابي شبكه هاي اجتماعي شما قوي تر و بهتر انجام مي شود و ببينيد چگونه مي تواند موجب افزايش لايك اينستاگرام شما شود!

بازاريابي شبكه اجتماعي

5- برنامه Feedly براي RSS پيج

اين ابزار بازاريابي شبكه هاي اجتماعي به شما اين امكان را مي دهد كه پست ها و محتواهايي را كه در سايت هاي ديگر مي پسنديد و و قصد قرار دادن در سايت خود را داريد، سازماندهي كنيد. چيزي كه شما نياز داريد، ايجاد يك RSS براي صفحاتي است كه شما به مطالب آن علاقه مند هستيد و اين ابزار براساس تنظيماتي كه شما براي انتشار محتوا انجام داده ايد، محتواهاي بدست آمده را تنظيم مي كند.

بازاريابي رسانه هاي اجتماعي

6- برنامه Mulpix هر چيزي كه به دنبال ش هستيد را پيدا مي كند!

جستجو كردن افراد وعكس ها در اينستاگرام خيلي آسان نيست. Mulpix يك موتور جستجو براي اينستاگرام  كه به شما امكان يافتن عكس ها، ويدئو ها و افراد را براساس تگ، كامنت يا توضيحات، به شما مي دهد. Mulpix يك ابزار رايگان است كه براساس موقعيت جغرافيايي شما تمام مواردي را به دنبال آن هستيد، نشان مي دهد. اساس جستجوي آن ها براساس تگ، نام و كامنت ها مي باشد ويكي از بهترين ابزارهاي بازاريابي شبكه هاي اجتماعي معرفي شده است.

بازاريابي رسانه هاي اجتماعي

7- اپليكشن ويرايش عكس VSCO

يكي از اپليكشن هاي پر طرفدار ويرايش عكس VSCO مي باشد. حتما شما هم از قابليت و اهميت بالاي عكس ها در رسانه هاي اجتماعي خصوصا اينستاگرام آگاه هستيد. عكس ها نقش زيادي در افزايش فالوور، جذب مخاطب و تحريك آن ها براي خريد و هم چنين افزايش اعتماد آن ها به پيج شما بازي مي كنند. پس داشتن عكس هايي كه به صورت حرفه اي ويرايش شده اند مي تواند بهره وري پيج شما را تا حد زيادي بالا ببرد.

VSCOيك اپليكيشن رايگان است اما براي دسترسي به امكانات بيش تر آن بايد هزينه پرداخت كنيد. اين اپليكيشن هم براي اندرويد و هم براي IOS در دسترش است. بيش از 190 ميليون عكس در اينستاگرام براي ويرايش عكس هاي خود از اين اپليكيشن استفاده كرده اند و در هشتگ هاي خود عبارت VSCO را به كار برده اند. بد نيست شما نيز براي آشنايي با توانايي و امكانات اين اپليكيشن سري به اينستاگرام بزنيد و از آن ها براي درست كردن عكس هاي حرفه اي خود ايده بگيريد.

بازاريابي رسانه هاي اجتماعي

8- اپليكيشن Layout from Instagram براي ايجاد عكس هاي لايه اي

گاهي شما نياز داريد براي اينكه بتوانيد منظور خود را راحت تر انتقال دهيد به جاي انتشار چندين عكس از يك عكس چندتايي استفاده كنيد. اگر به نرم افزارهاي جانبي كامپيوتري مثل فوتوشاپ و پاور پونت مسلط نباشيد انجام اين كار براي شما سخت و شايد ناممكن نيز برسد.

اپليكيشن Layout from instagram نرم افزار كاربردي است كه اين نياز شما را برطرف مي كند. اين اپليكيشن كاملا رايگان است و مكملي براي خود برنامه اينستاگرام به شمار مي رود. با كمك اين برنامه مي تواند 9 عكس را در كنار هم بگذاريد و ويرايش كنيد. يك پست جذاب و هيجان انگيز براي پيج شما!

شما مي توانيد با كمك اين برنامه كاربردي عكس هاي خود را در قاب ها و اندازه هاي مختلف گذاشته و آن را تغيير بدهيد. علاوه بر اين مي توانيد عكس ها را هم به طور زنده و در لحظه بگيريد و هم اينكه از عكس هاي قبلي خود در گالري استفاده كنيد.

بازاريابي شبكه هاي اجتماعي

9- اپليكيشن ويرايش فيلم و ويديو Inshot

اين برنامه يك اپليكيشن كاربردي و حرفه اي براي ويرايش عكس و فيلم هاي شما مي باشد. با كمك اين برنامه ويديوهاي عالي و حرفه اي بسازيد و آن ها را در اينستاگرام بارگذاري كنيد. با كمك inshot مي توانيد سايز تصاوير خود را بر اساس استانداردهاي اينستاگرام تغيير دهيد؛ افكت هاي بسيار زيبا و جذاب بر روي تصاوير و ويديو خود قرا دهيد؛ بر روي فيلم هاي خود صدا گذاري كنيد يا حتي سرعت فيلم هاي خود را بنابر نيازتان تغيير دهيد.

اين اپليكيشن كاربردي به تنهايي نياز شما را به چندين اپليكيشن مختلف برطرف و كارتان را ساده تر مي كند. اين اپليكيشن بر روي اندرويد و iosبه طور رايگان قابل دسترسي است. در صورتي كه نياز به امكانات بيشتر نيز داشته باشيد مي توانيد از نسخه غير رايگان آن بهره ببريد.

بازاريابي شبكه هاي اجتماعي

10- يك اپليكيشن آناليزي Command Instagram Analytics

يكي از بهترين اپليكيشن هايي كه مي تواند براي آناليز پيج اينستاگرام خود از آن استفاده كنيد برنامه Command Instagram Analytics است. اين برنامه به شما نمودارهاي بساير خوبي از فعاليت كاربران در روزها و ساعت هاي مختلف مي دهد. هم چنين اين برنامه به شما هشتگ هايي را پيشنهاد مي كند كه به كمك آن مي تواند بازديد و ويو پست خود را بالا ببريد.

علاوه بر تمامي اين امكانات، برنامه Command Instagram Analytics ليستي از اينفلوئنسرهاي معروف در حوزه كاري تان را به شما پيشنهاد مي دهد تا با كمك اينلوئنسر ماركيتينگ تعامل پيج خود را بالا ببريد و افزايش فالوور داشته باشيد. اين اپليكشين براي سيستم عامل IOS در دسترس مي باشد.

بازاريابي شبكه اجتماعي

11- ربات اينستاگرام followjet

همه تلاش هاي شما زماني به ثمر مي نشيند كه موفق به افزايش فالوور اينستاگرام پيج خود شويد.معرفي پيج اينستاگرام به سايرين يكي ديگر از راهكارهاي لازم براي بازاريابي از طريق اينستاگرام است. البته اينكار با خريد فالوور هاي جعلي كاملاً متفاوت است. در اين روش ربات اينستاگرام فالوجت روزانه اكانت شما را به افراد زيادي معرفي مي كند. بنابراين در صورت خريد x فالوور، بات تا دريافت x فالوور به تبليغات ادامه مي دهد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۷:۲۶ ] [ عماد ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 10
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

سامانه تبادل بازدید

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  / ربات افزایش فالوور عضوگرام